DCMMF37SE
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMMF37SE
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DCMMF37SE
Číslo dielu DCMMF37SE Výrobca Cannon
Dostupné množstvo 1669 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDCMMF37SE
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal