DCMME37PR
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMME37PR
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
listoch: DCMME37PR.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DCMME37PR
Číslo dielu DCMME37PR Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2465 pcs Dátový hárok DCMME37PR.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDCMME37PR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby Board Side (4-40)
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Súvisiace produkty
DCMME37PRK87
DCMME37PRK87
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER