DCMM37SN
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMM37SN
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
listoch: DCMM37SN.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMM37SN
Číslo dielu DCMM37SN Výrobca Cannon
Dostupné množstvo 2748 pcs Dátový hárok DCMM37SN.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDCMM37SN
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DCMM37SNM-F225
DCMM37SNM-F225
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Skladom: 242 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DCMM37SMF225
DCMM37SMF225
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Skladom: 1064 pcs
Stiahnuť ▼: DCMM37SMF225.pdf
RFQ
DCMM37SNM
DCMM37SNM
Skladom: 212 pcs
Stiahnuť ▼:
DCMM37SMA197
DCMM37SMA197
Skladom: 1637 pcs
Stiahnuť ▼: DCMM37SMA197.pdf
DCMM37SMA101
DCMM37SMA101
popis: DCMM37SMA101
DCMM37SNMB
DCMM37SNMB
Skladom: 232 pcs
DCMM37SM
DCMM37SM
výrobcovia: Bel
popis: DSUB 37 F PCB STR G50 ZINC
Stiahnuť ▼: DCMM37SM.pdf
DCMM37SNMA101
DCMM37SNMA101
popis: D SUB 37 RECPT, SOLDER CUP, NM
Skladom: 201 pcs
DCMM37SNMBK52
DCMM37SNMBK52