DCMM37PDNMB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMM37PDNMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 37 M PCB NMB G50
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 216 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 216 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMM37PDNMB
Číslo dielu DCMM37PDNMB Výrobca ITT Cannon, LLC
popis DSUB 37 M PCB NMB G50 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 216 pcs Dátový hárok
Napätie - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Napätie -
Zadajte atribúty - ukončenie Solder
Stiahnutie smeru Signal Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
séria MIL-DTL-24308, D*MM Stav RoHS Bulk
Pitch - Konektor - Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 37
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DCMM37PDNMB
Dĺžka - Závitová časť pod hlavou - Vlastnosti Mounting Brackets
Rozšírený popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder popis DSUB 37 M PCB NMB G50
Aktuálne hodnotenie (na jeden kontakt) Housing/Shell (Unthreaded) Aktuálne hodnotenie 7.5A