DCMM13W6PR
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMM13W6PR
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DCMM13W6PR
Číslo dielu DCMM13W6PR Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7879 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C) - 13W6
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, Combo D®, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDCMM13W6PR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 13 (7 + 6 Coax or Power) Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal and Coax or Power (Not Included)