DCME37PC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCME37PC
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
1 pcs
5 pcs
  • správa
Špecifikácie DCME37PC
Číslo dielu DCME37PC Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2138 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria D*M
obal Bulk Ostatné mená IDCME37PC
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby Board Side (4-40)
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal