DCMAS37SF0
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMAS37SF0
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 37 F
listoch: DCMAS37SF0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMAS37SF0
Číslo dielu DCMAS37SF0 Výrobca Cannon
popis DSUB 37 F Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5537 pcs Dátový hárok DCMAS37SF0.pdf
Shell Finish Thickness - séria D*MA
obal Bulk Ostatné mená IDCMAS37SF0
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Spárovanie cyklov 200
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Funkcia príruby Housing/Shell (M3)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Thermoplastic
Detailný popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Typ kontaktu Signal
Typ konektora Receptacle for Female Contacts Štýl konektora D-Sub
farba -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DCMAR37P
DCMAR37P
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT