DCMAM62S
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMAM62S
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
listoch: DCMAM62S.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMAM62S
Číslo dielu DCMAM62S Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1158 pcs Dátový hárok DCMAM62S.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDCMAM62S
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 62 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub, High Density
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DCMAM62SA101
DCMAM62SA101
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Skladom: 1131 pcs
Stiahnuť ▼: DCMAM62SA101.pdf
RFQ
DCMAM62SF0A101
DCMAM62SF0A101
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 62 F CRIMP HD F0 CAD