DCMAM62PM
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMAM62PM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
  • správa
Špecifikácie DCMAM62PM
Číslo dielu DCMAM62PM Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4025 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená Q11118988
Q11787312
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 62 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A