DCMA62SNMB
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMA62SNMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 776 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 776 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMA62SNMB
Číslo dielu DCMA62SNMB Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 776 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 22-28 AWG Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C) High Density
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria D*MA
obal Bulk Ostatné mená IDCMA62SNMB
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 62 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub, High Density
farba - Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DCMA62SNMBK47F0
DCMA62SNMBK47F0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 62 F CRIMP NMB