DCMA37SNMB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMA37SNMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
1 pcs
5 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMA37SNMB
Číslo dielu DCMA37SNMB Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1629 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 20-28 AWG Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria D*MA
obal Bulk Ostatné mená IDCMA37SNMB
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba - Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DCMA37SF225F0
DCMA37SF225F0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 37 F CRIMP G SS
Skladom: 2472 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DCMA37SNMF0
DCMA37SNMF0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 37 F CRIMP NM
Skladom: 2035 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DCMA37SNM
DCMA37SNM
popis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
DCMA37SNMBK52F0
DCMA37SNMBK52F0
popis: DSUB 37 F CRIMP NMB
Stiahnuť ▼: DCMA37SNMBK52F0.pdf
DCMA37SNMBF0
DCMA37SNMBF0
popis: DSUB 37 F CRIMP NMB