DCM37SOL2
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCM37SOL2
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
  • správa
Špecifikácie DCM37SOL2
Číslo dielu DCM37SOL2 Výrobca Cannon
Dostupné množstvo 4778 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria D*M
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 37
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal