DCM37PLNMB
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCM37PLNMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 301 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 301 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie DCM37PLNMB
Číslo dielu DCM37PLNMB Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 301 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria D*M
obal Bulk Ostatné mená IDCM37PLNMB
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal