DCM27W2PR
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCM27W2PR
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
listoch: DCM27W2PR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DCM27W2PR
Číslo dielu DCM27W2PR Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4415 pcs Dátový hárok DCM27W2PR.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C) - 27W2
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria Combo D®, D*M
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 27 (25 + 2 Coax or Power)
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti Shielded
Detailný popis 27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A