DBMP25SJ
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMP25SJ
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
listoch:
1 pcs
5 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMP25SJ
Číslo dielu DBMP25SJ Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3573 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria D*M
obal Bulk Ostatné mená IDBMP25SJ
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby Board Side (4-40)
Vlastnosti Mounting Brackets Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal