DBMMR25S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMMR25S
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMMR25S
Číslo dielu DBMMR25S Výrobca ITT Cannon, LLC
popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6220 pcs Dátový hárok
Napätie - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Napätie 20-28 AWG
Zadajte atribúty - ukončenie Solder Cup
Stiahnutie smeru Signal Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
séria MIL-DTL-24308, D*MM Stav RoHS Bulk
Pitch - Konektor - Ostatné mená IDBMMR25S
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Výrobné číslo výrobcu DBMMR25S Dĺžka - Závitová časť pod hlavou -
Vlastnosti - Rozšírený popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup
popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Aktuálne hodnotenie (na jeden kontakt) Housing/Shell (Unthreaded)
Aktuálne hodnotenie 7.5A Kontaktný formulár 3 (DB, B)