DBMMG25SF
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMMG25SF
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • správa
Špecifikácie DBMMG25SF
Číslo dielu DBMMG25SF Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1702 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Mating Side, Female Screwlock (4-40) Vlastnosti Board Lock, Mounting Brackets
Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A