DBMMF17W2P
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMMF17W2P
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMMF17W2P
Číslo dielu DBMMF17W2P Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5561 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 8-26 AWG Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) - 17W2
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, Combo D®, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDBMMF17W2P
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 17 (15 + 2 Coax or Power) Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal and Coax or Power (Not Included)