DBMM25SENMB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMM25SENMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DBMM25SENMB
Číslo dielu DBMM25SENMB Výrobca Cannon
Dostupné množstvo 5641 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDBMM25SENMB
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMM25SEA101
DBMM25SEA101
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Skladom: 2299 pcs
Stiahnuť ▼: DBMM25SEA101.pdf
RFQ
DBMM25SE
DBMM25SE
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 25 F PCB STR G50 ZINC
Skladom: 1979 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMM25SDA197
DBMM25SDA197
popis: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Stiahnuť ▼: DBMM25SDA197.pdf
DBMM25SF179A-A101
DBMM25SF179A-A101
popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW