DBMM25PDK87
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMM25PDK87
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
listoch: DBMM25PDK87.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMM25PDK87
Číslo dielu DBMM25PDK87 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2717 pcs Dátový hárok DBMM25PDK87.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Tin-Nickel Plated séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDBMM25PDK87
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti Grounding Indents, Mounting Brackets Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal