DBMM17W2PD
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMM17W2PD
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
  • správa
Špecifikácie DBMM17W2PD
Číslo dielu DBMM17W2PD Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4075 pcs Dátový hárok
obal Bulk Ostatné mená IDBMM17W2PD
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal and Coax or Power (Not Included)