DBMAY44SNMB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAY44SNMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DBMAY44SNMB
Číslo dielu DBMAY44SNMB Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5965 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 22-28 AWG Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria D*MA
obal Bulk Ostatné mená IDBMAY44SNMB
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 44 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A