DBMAY44P
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAY44P
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DBMAY44P
Číslo dielu DBMAY44P Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1539 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 22-28 AWG Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria D*MA
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 44
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal