DBMAR44P
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAR44P
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
listoch:
1 pcs
5 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMAR44P
Číslo dielu DBMAR44P Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1386 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 22-28 AWG Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria D*MA
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 44
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku - Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Štýl konektora D-Sub, High Density
farba - Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMAR25S
DBMAR25S
výrobcovia: ITT Cannon, LLC
popis: CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT