DBMAMT44SNM
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAMT44SNM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMAMT44SNM
Číslo dielu DBMAMT44SNM Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1036 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 44
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Cable Side (M3) Vlastnosti -
Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A