DBMAME25SNMB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAME25SNMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DBMAME25SNMB
Číslo dielu DBMAME25SNMB Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5356 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 25
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby Cable Side (4-40)
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal