DBMAM44SNMF0
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAM44SNMF0
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 44 F CRIMP NM HD G50 CAD
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMAM44SNMF0
Číslo dielu DBMAM44SNMF0 Výrobca Cannon
popis DSUB 44 F CRIMP NM HD G50 CAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1186 pcs Dátový hárok
Shell Finish Thickness - séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 44
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Spárovanie cyklov - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutiu - Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Detailný popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position Typ kontaktu Signal
Typ konektora Receptacle for Female Contacts Štýl konektora D-Sub, High Density
farba Black
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMAM44SNMF0A101
DBMAM44SNMF0A101
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 44 F CRIMP NM LC CAD