DBMAM44SA101
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAM44SA101
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
listoch: DBMAM44SA101.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMAM44SA101
Číslo dielu DBMAM44SA101 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1362 pcs Dátový hárok DBMAM44SA101.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDBMAM44SA101
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 44 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub, High Density
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMAM44PNMB
DBMAM44PNMB
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 44 M CRIMP NMB
Skladom: 1266 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMAM44SA101F0
DBMAM44SA101F0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 44 F CRIMP G50 CAD