DBMAK25P
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAK25P
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DBMAK25P
Číslo dielu DBMAK25P Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3462 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 20-28 AWG Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria D*MA
obal Bulk Ostatné mená IDBMAK25P
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku - Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Štýl konektora D-Sub
farba - Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMAK25SF0
DBMAK25SF0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 25 F CRIMP
Skladom: 7924 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMAK44PNMBK47F0
DBMAK44PNMBK47F0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 44 M CRIMP HD NMB G50 L/C
Skladom: 864 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMAK25PK87
DBMAK25PK87
popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT