DBMA25SNMF0
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMA25SNMF0
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 25 F CRIMP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMA25SNMF0
Číslo dielu DBMA25SNMF0 Výrobca Cannon
popis DSUB 25 F CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2372 pcs Dátový hárok
Shell Finish Thickness - séria D*MA
obal Bulk Ostatné mená IDBMA25SNMF0
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Spárovanie cyklov 200
Ochrana proti vniknutiu - Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Thermoplastic
Detailný popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Typ kontaktu Signal