DBM25SOL2
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBM25SOL2
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
listoch:
  • správa
Špecifikácie DBM25SOL2
Číslo dielu DBM25SOL2 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5903 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria D*M
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal