DBM25PENMB
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBM25PENMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DBM25PENMB
Číslo dielu DBM25PENMB Výrobca Cannon
Dostupné množstvo 4732 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria D*M
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal