DAY15PA191
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAY15PA191
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
listoch: DAY15PA191.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAY15PA191
Číslo dielu DAY15PA191 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5704 pcs Dátový hárok DAY15PA191.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria Original D
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 30.0µin (0.76µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins
Štýl konektora D-Sub farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAY15P0L2
DAY15P0L2
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Skladom: 4643 pcs
Stiahnuť ▼: DAY15P0L2.pdf
RFQ
DAY15S0L2
DAY15S0L2
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Skladom: 5424 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAY15S
DAY15S
popis: DSUB 15 F SOD FLO G ZINC