DAMY15SEA197
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMY15SEA197
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
listoch: DAMY15SEA197.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAMY15SEA197
Číslo dielu DAMY15SEA197 Výrobca Cannon
Dostupné množstvo 2904 pcs Dátový hárok DAMY15SEA197.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Tin-Nickel Plated séria D*M
obal Bulk Ostatné mená IDAMY15SEA197
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMY15SF179A
DAMY15SF179A
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Skladom: 2307 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMY15S
DAMY15S
výrobcovia: Bel
popis: DSUB 15 F SOD D FLOA G30 ZIN