DAMMF11W1P
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMMF11W1P
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DAMMF11W1P
Číslo dielu DAMMF11W1P Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8056 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 8-26 AWG Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, Combo D®, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 11 (10 + 1 Coax or Power)
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti Shielded
Detailný popis 11 (10 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A