DAMMD15SM
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMMD15SM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
listoch:
  • správa
Špecifikácie DAMMD15SM
Číslo dielu DAMMD15SM Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2236 pcs Dátový hárok
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Mating Side, Female Screwlock (4-40) Vlastnosti Mounting Brackets
Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A