DAMMC15PJ
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMMC15PJ
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
listoch: DAMMC15PJ.pdf
  • správa
Špecifikácie DAMMC15PJ
Číslo dielu DAMMC15PJ Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3741 pcs Dátový hárok DAMMC15PJ.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Board Side (4-40) Vlastnosti Board Lock, Mounting Brackets
Detailný popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A