DAMG15PRK87
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMG15PRK87
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
listoch: DAMG15PRK87.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DAMG15PRK87
Číslo dielu DAMG15PRK87 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5273 pcs Dátový hárok DAMG15PRK87.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Tin-Nickel Plated séria D*M
obal Bulk Ostatné mená IDAMG15PRK87
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Detailný popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A