DAMF11W1P
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMF11W1P
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 11POS
listoch: DAMF11W1P.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DAMF11W1P
Číslo dielu DAMF11W1P Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 11POS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8784 pcs Dátový hárok DAMF11W1P.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie - Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Materiál krytu, dokončiť - séria Combo D®, D*M
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 11 (10 + 1 Coax or Power)
Typ montáže - Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby -
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal and Coax or Power (Not Included)