DAMAMYT15SNM
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAMYT15SNM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DAMAMYT15SNM
Číslo dielu DAMAMYT15SNM Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2441 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDAMAMYT15SNM
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMAMY26S
DAMAMY26S
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Skladom: 1499 pcs
Stiahnuť ▼: DAMAMY26S.pdf
RFQ
DAMAMYT15SA101
DAMAMYT15SA101
výrobcovia: Cannon
popis: DAMAMYT15SA101
Skladom: 3334 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMAMYT15SNMBK47F0
DAMAMYT15SNMBK47F0
popis: DSUB 15 F CRIMP NMB FLOA G50 B