DAMAMY15PA101
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAMY15PA101
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
listoch: DAMAMY15PA101.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DAMAMY15PA101
Číslo dielu DAMAMY15PA101 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3683 pcs Dátový hárok DAMAMY15PA101.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDAMAMY15PA101
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal