DAMAMT15SA197
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAMT15SA197
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
listoch: DAMAMT15SA197.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DAMAMT15SA197
Číslo dielu DAMAMT15SA197 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5703 pcs Dátový hárok DAMAMT15SA197.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Tin-Nickel Plated séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDAMAMT15SA197
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby Cable Side (M3)
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal