DAMAMK15S
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAMK15S
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
listoch: DAMAMK15S.pdf
  • správa
Špecifikácie DAMAMK15S
Číslo dielu DAMAMK15S Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5803 pcs Dátový hárok DAMAMK15S.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A