DAMAM26SF225
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM26SF225
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
listoch: DAMAM26SF225.pdf
  • správa
Špecifikácie DAMAM26SF225
Číslo dielu DAMAM26SF225 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1546 pcs Dátový hárok DAMAM26SF225.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A) High Density
Materiál krytu, dokončiť Stainless Steel séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 26
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A