DAMAM26S
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM26S
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
listoch: DAMAM26S.pdf
  • správa
Špecifikácie DAMAM26S
Číslo dielu DAMAM26S Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1469 pcs Dátový hárok DAMAM26S.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 26
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub, High Density farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMAM26PNMBF0
DAMAM26PNMBF0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 26 M CRIMP NM G50 HD
Skladom: 1199 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMAM26SA197
DAMAM26SA197
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Skladom: 1608 pcs
Stiahnuť ▼: DAMAM26SA197.pdf
RFQ
DAMAM26SA101
DAMAM26SA101
Stiahnuť ▼: DAMAM26SA101.pdf
DAMAM26SA197F0
DAMAM26SA197F0
popis: DSUB 26 F CRIMP HD G50 TIN
Stiahnuť ▼:
DAMAM26PNMB
DAMAM26PNMB
popis: DSUB 26 M CRIMP G50 HD
DAMAM26SF0
DAMAM26SF0
popis: DSUB 26 F CRIMP F0 HD ZINC
DAMAM26SA101F0
DAMAM26SA101F0
popis: DAMAM26SA101F0
DAMAM26PNMK52
DAMAM26PNMK52
popis: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Skladom: 973 pcs
Stiahnuť ▼: DAMAM26PNMK52.pdf
DAMAM26SF0A101
DAMAM26SF0A101
popis: DSUB 26 F CRIMP F0 HD CAD