DAMAM26PMNM
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM26PMNM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 26 M HD PCB STR G50 CAD
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 382 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 382 pcs
  • správa
Špecifikácie DAMAM26PMNM
Číslo dielu DAMAM26PMNM Výrobca ITT Cannon, LLC
popis DSUB 26 M HD PCB STR G50 CAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 382 pcs Dátový hárok
Napätie - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Napätie -
Zadajte atribúty - ukončenie Solder
Stiahnutie smeru Signal Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
séria MIL-DTL-24308, D*MAM Stav RoHS Bulk
Pitch - Konektor - Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 26
Typ montáže Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DAMAM26PMNM
Dĺžka - Závitová časť pod hlavou - Vlastnosti -
Rozšírený popis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder popis DSUB 26 M HD PCB STR G50 CAD
Aktuálne hodnotenie (na jeden kontakt) Housing/Shell (Unthreaded) Aktuálne hodnotenie 7.5A
Kontaktný formulár 2 (DA, A) High Density Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Použitie konektorov D-Sub, High Density Typ konektora Plug, Male Pins
farba Black Otvorenie kábla Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Priemer kábla - Odstup spodnej strany Machined
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMAM26PNM
DAMAM26PNM
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT