DAMAM15PNM
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM15PNM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAMAM15PNM
Číslo dielu DAMAM15PNM Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1931 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDAMAM15PNM
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku - Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMAM15PNM-F225
DAMAM15PNM-F225
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Skladom: 3806 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMAM15PF225F0
DAMAM15PF225F0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 15 M CRMP F0 SS SHL F225
Skladom: 4349 pcs
Stiahnuť ▼: DAMAM15PF225F0.pdf
RFQ
DAMAM15PNMA101
DAMAM15PNMA101
popis: D-SUB 15 M CRIMP G50 NM CAD
Stiahnuť ▼:
DAMAM15PNMBK47
DAMAM15PNMBK47
DAMAM15PK47F0
DAMAM15PK47F0
popis: DSUB 15 M CRIMP G50
DAMAM15PK87F0
DAMAM15PK87F0
popis: DSUB 15 M CRIMP G50 TIN
DAMAM15PNMB
DAMAM15PNMB
DAMAM15PNMBF0
DAMAM15PNMBF0
popis: DSUB 15 M NMB
DAMAM15PK87
DAMAM15PK87
Stiahnuť ▼: DAMAM15PK87.pdf
DAMAM15PF225
DAMAM15PF225
Stiahnuť ▼: DAMAM15PF225.pdf
DAMAM15PNM-F225F0
DAMAM15PNM-F225F0
popis: DSUB 15 M CRIMP G50 F0 NM SS
DAMAM15PK52
DAMAM15PK52
Stiahnuť ▼: DAMAM15PK52.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety