DAMAF15SF0
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAF15SF0
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DAMAF15SF0
Číslo dielu DAMAF15SF0 Výrobca Cannon
popis DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7066 pcs Dátový hárok
Shell Finish Thickness - séria D*MA
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Spárovanie cyklov - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutiu - Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Thermoplastic
Detailný popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Typ kontaktu Signal