DAMA26PM
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMA26PM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 26 M PCB STR HD G ZINC
listoch: DAMA26PM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 450 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 450 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAMA26PM
Číslo dielu DAMA26PM Výrobca ITT Cannon, LLC
popis DSUB 26 M PCB STR HD G ZINC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 450 pcs Dátový hárok DAMA26PM.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Napätie -
Zadajte atribúty - ukončenie Crimp
Stiahnutie smeru Signal Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) -
séria MIL-DTL-24308, D*MA Stav RoHS Bulk
Pitch - Konektor - Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 26
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobné číslo výrobcu DAMA26PM Dĺžka - Závitová časť pod hlavou -
Vlastnosti - Rozšírený popis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
popis DSUB 26 M PCB STR HD G ZINC Aktuálne hodnotenie (na jeden kontakt) Housing/Shell (Unthreaded)
Aktuálne hodnotenie 7.5A Kontaktný formulár 2 (DA, A) High Density
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold Použitie konektorov D-Sub, High Density
Typ konektora Plug, Male Pins farba Black
Otvorenie kábla Thermoplastic Priemer kábla -
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMA26PK87
DAMA26PK87
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT