DAM15SNM
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAM15SNM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 558 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAM15SNM
Číslo dielu DAM15SNM Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 558 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 20-28 AWG Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria D*M
obal Bulk Ostatné mená IDAM15SNM
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAM15SMA101
DAM15SMA101
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Skladom: 2847 pcs
Stiahnuť ▼: DAM15SMA101.pdf
RFQ
DAM15SNPG
DAM15SNPG
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS
Skladom: 5825 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAM15SN
DAM15SN
Stiahnuť ▼: DAM15SN.pdf
DAM15SNMF225
DAM15SNMF225
popis: DSUB 15 F SOD G NM SS
Skladom: 665 pcs
Stiahnuť ▼:
DAM15SNMK52
DAM15SNMK52
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Skladom: 524 pcs
Stiahnuť ▼: DAM15SNMK52.pdf
DAM15SNK126
DAM15SNK126
popis: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Stiahnuť ▼: DAM15SNK126.pdf
DAM15SLNMK52
DAM15SLNMK52
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Skladom: 250 pcs
Stiahnuť ▼: DAM15SLNMK52.pdf
DAM15SNMB77
DAM15SNMB77
Skladom: 557 pcs
DAM15SNMBK52
DAM15SNMBK52
Skladom: 482 pcs
Stiahnuť ▼: DAM15SNMBK52.pdf
DAM15SNMB
DAM15SNMB
Skladom: 645 pcs
DAM15SNA197
DAM15SNA197
Stiahnuť ▼: DAM15SNA197.pdf
výrobcovia: Amphenol FCI
popis: CONN DSUB RCPT 15POS STR SLD CUP
Stiahnuť ▼: DAM15SN.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety